Tema

İlahi Aşkın Sesi Milletlerarası İcra (İlahi Okuma) Yarışması dünyanın her yerinden, farklı kültürlerden yetenekli ses sanatçılarının katılımı ile zenginleştirilen musikinin hissî gücünden yaralanarak insanlığa “ilahi aşk” mesajları vermeyi amaçlamaktadır.

İlahi Aşkın Sesi Milletlerarası İcra (İlahi Okuma) Yarışması insanlığın yaşadığı hissî dönüşümlerden kamuoyunun dikkatini “İlahi Aşka” çekmeyi ve farkındalık oluşturarak İlahi aşk yolunda kültürler arası köprüler kurma görevi üstlenmektedir.

Ayrıca, İlahi Aşkın Sesi Milletlerarası İcra (İlahi Okuma) Yarışması katılımcılarından aldığı güçle çeşitli kültürel etkinlikler gerçekleştirme arzusundadır. Böylece; günümüz dünyasının yaşadığı sorunlara ilahi aşk ve sevgi esasında seçenekli çözümler sunmayı, farklı bakış açılarıyla ruhi ve hissî olgunluğa eriştirmeyi amaçlamaktadır.

İlahi Aşkın Sesi İcra (İlahi Okuma) Yarışmaları marifete hasret gönüllere bir sadâ olabilmek için üzerine düşen görevleri yerine getirerek ülkemiz ve İslam coğrafyasındaki kan ve gözyaşından bitkin düşen bütün mahzun gönüllerin bir ara soluklanarak bir nebze ferahlamasına vesile olacağı inancı ile yola çıkılmıştır.

İlahi Aşkın Sesi Milletlerarası İcra (İlahi Okuma) Yarışması hakkında daha detaylı bilgi almak, destek ya da sponsor olmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.


ias_buton_katalog