Sponsor Olun

Dünyayı Etkileyebilirsiniz

İlahi Aşkın Sesi Milletlerarası Beste Yarışması dünya çapında bir iletişim organizasyonu gerçekleşecektir. Erişim konusunda bizim aracılığımız ile dünyanın dört bir yanına ulaşabilir, nitelikli bir kitleyi etkileyebilirsiniz.


Şirket Profili ve Tanınma

İnsanlık için çalışan dünyanın en önde gelen kuruluşuyla yapacağımız işbirlikleri ile şirketinizin profilini değiştirebilir, itibarınızı güçlendirebilirsiniz.


Medya İlişkileri

Medya ilişkilerinde deneyimli olan ekibimiz, halkla ilişkilerinden en üst düzeyde faydalanmanız için sizlere destek olabilir.


Karşılıklı İşbirliği

İşbirliğimizin sürdürülmesi ve geliştirilmesi için koordinasyon merkezi uzmanları, düzenli olarak geri bildirim raporları hazırlar, destek süreci, faaliyetleri ve görünürlükleri hakkında kurumunuzla ilgili bilgilendirme yapabilirler.


Bizim Sorumluluğumuz

İlahi Aşkın Sesi Milletlerarası Beste Yarışması çalışmaları süreklidir, bir yandan da kurumunuzun uzun vadeli stratejik hedeflerine erişmesini göz önünde tutar. Uzun mühim işbirlikleri kurmak için İlahi Aşkın Sesi Milletlerarası Beste Yarışması etki alanındaki müzisyen ve sanatseverler ile onları destekleyen kurumunuzun azami yarar sağlamasına büyük önem veririz.

Geliri tamamıyla gönüllü katkılarından sağlanan, kurumsal sponsorluk, ortaklık ve destekleyicilerimizden yürüteceğimiz proje faaliyetlerine katkı sağlamalarını bekliyoruz.

Sponsorluk çalışmaları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.