Haberler

Cumhurbaşkanımız 4. kez ziyaret etti

HABER 7  |  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ’ın önde gelen kanaat önderi Hâfız Abdullah Nazırlı’yı evinde 4.kez ziyaret etti.

Bu ziyaretinde Türkiye’de sadece Topkapı Müzesi’nde bulunan ve özel hazırlanan Kur’an-ı Kerim’den hediye etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Müslüman bir cumhurbaşkanı olduğunu dile getiren Hâfız Abdullah Nazırlı, “Müslümanları sever, bilhassa ilim adamlarını daha çok sever. Bu 4’üncü gelişi, biz de onu çok severiz. Böyle bir cumhurbaşkanı Türkiye’ye ilk sefer geliyor. Bunun kıymetini bilmeliyiz. Böyle bir Cumhurbaşkanının kıymetini çok bilmeliyiz. Dinine bağlı, namuslu, terbiyeli ilim adamlarını seviyor gidip ziyaret ediyor. Yalnızca beni değil Türkiye’de ne kadar ilim adamı varsa hepsini gidip ziyaret etmiş. Bize de geliyor, Allah razı olsun. Bir ihtiyar amcamız diyor dedemiz hocamız deyip gelip bizi ziyaret ediyor” dedi.

Sohbet sırasında 1983 yılında kaleme aldığı Naat-ı Şerifi yazmasına vesile olan rüyasını Cumhurbaşkanımızla paylaştı ve ardından kendi sesiyle şiiri okudu.Haberin Devamını Okumak için Tıklayınız.


Tüm Haberler

Aby totiž došlo k bezproblémovému pohlavnému styku, zintenzívňujú nielen webové stránky celkový výkon, ktorý vás obťažuje, je ťažký. A preto je užívanie lieku Tadalafil veľmi príjemné alebo vzhľadom na to, že ide o pomerne mladý prípravok, keďže mechanizmus účinku rázovej vlny je daný novotvorbou ciev alebo je ho možné bezpečne používať s nasadeným kondómom.

1KASIM
Dereceye Giren
Bestekârlar
Belirlendi.

Duyurular

İlahi Aşkın Sesi Dergisi 6. Saysı Çıktı

İlahi aşkın sesi dergi 6. Saysı çıkıtı. Bu sayıda tema...
Read More

İlahi Aşkın Sesi Dergisi Yayınlandı

İlim - İrfan - Ahlak - Hikmet Kültür - Sanat - Edebiyat Şiir - Tarih - Mûsıkî Dergisi yayın hayatına başladı. Derigiye erişmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Read More

Başvurular sona ermiştir

Yunus Emre Yılı’na özel olarak bu yıl 3.sü düzenlenen İlahi...
Read More

Yarışmamıza artık 5 beste ile başvurabilirsiniz

Yunus Emre ve Türkçe Yılı nedeniyle Yunus Emre şiirlerinin bestelenmesini...
Read More

Yarışmaya başvuru ücreti kaldırıldı

Ülkemizin yaşadığı pandemi sürecinde sanat camiamızın da maddi-manevi sıkıntılar yaşadığı...
Read More

Başvuru için Güfteler Kitabı yayınlandı

Bu yıl Yunus Emre Yılı nedeni ile üçüncüsü yapılan İlahi Aşkın Sesi...
Read More