Haberler

Cumhurbaşkanımızın Hafız Abdullah Nazırlı’yı Ziyareti

ELAZIĞ SON HABER  |  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 14 0cak 2018 günü İlahi Aşkın Sesi Yarışması’nın ilahi güftelerinin kaynağı olan Divan-ı Nazlı şiir kitabının müellifi Hafız Abdullah Nazırlı’yı Elazığ’da ziyaret etti.

Yaklaşık bir buçuk saat Cumhurbaşkanı Erdoğan’la birlikte sohbet ettiklerini belirten Hafız Abdullah Nazırlı, “Dün geldi. Fakat dün tedbirli geldi. Bir yere gitmeyecekti, oturdu bir buçuk saate yakın sohbet ettik konuştuk. Kendisinin bastırmış olduğu özellikle kendi ekibiyle birlikte inceletip bastırmış olduğu çok güzel bir Kur’an-ı Kerim hediye etti” dedi.

Hafız Abdullah Nazırlı, “100 yaşına girmiş bir insanım. Bundan önceki hükümetin zamanlarında Cumhurbaşkanı değil mahalle muhtarı bile tenezzül etmezdi ki gelsin de bizi sorsun. Fakat elhamdülillah bugün Cumhurbaşkanımız geliyor, bizi soruyor, dakikalarca oturup sohbet ediyoruz. Bu nereden geliyor? İmandan geliyor. İmanı olmazsa bunu yapmaz. Sohbet ettik tabi hepsini söyleyemem ama inançlı bir insan, çok inançlı bir insan. Kur’an’a bağlıdır. Bugüne kadar hangi Cumhurbaşkanı Kur’an-ı Kerim bastırmış? Biz gerçeği söylüyoruz iftira atmıyoruz siz de söyleyin var mı bastıran böyle Kur’an- Kerim’i? Demek ki bu adamın içinde imanı var, sağlam bir imana sahiptir” dedi.


Haberin Devamını Okumak için Tıklayınız.


Tüm Haberler

10 HAZİRAN
İlahi
Aşkın Sesi
Haziran'da Başlıyor

Duyurular

Teşekkür

Yarışmamıza başvurular sona ermiştir. İlahi Aşkın Sesi Beste Yarışması'na gösterilen...

devamı